backg h 420

Списък на участниците в конкурса за детска рисунка „Да се движим безопасно в моя роден край“ 2023 г.

СКЪПИ РОДИТЕЛИ,
МИЛИ ДЕЦА,

Благодарим на всички, които се включиха и тази година в конкурса за детска рисунка на тема: „ДА СЕ ДВИЖИМ БЕЗОПАСНО В МОЯ РОДЕН КРАЙ“, посветен на 29 юни – Ден на безопасността на движението по пътищата. Ще Ви очакваме на 30 юни (петък) от 16:00 ч. пред сградата на Община Ветово за получаване на грамотите.

А ето и списък на участниците в конкурса за детска рисунка „Да се движим безопасно в моя роден край“ 2023 г.

 

  1. Детска градина – гр. Ветово
  • Павел Пенчев – 3 г.
  • Асел Юсуф – 4 г.
  • Гизем Панджарова – 4 г.
  • Валентина Кременова – 5 г.
  • Мирослав Красимиров – 5 г.
  • Невена Спасова – 5 г.
  • Габриела Атанасова – 6 г.
  • Еге Ерол – 6 г.
  • Аксу Ердинч – 6 г.
  • Арда Ебазеров – 7 г.
  • Емили Димитрова – 7 г.
  • Елера Пирева – 7 г.
  • Лара Даудова – 7 г.
  • Нелис Юсеин – 7 г.

= 14 деца

 

  1. Детска градина – гр. Глоджево
  • Нарин Татарова – 5 г.
  • Серай Белберов – 5 г.
  • Едже Ибош – 5 г.
  • Берай Саров – 3 гр.
  • Инджи Ибрахимова - 3 гр.
  • Селен Юнузова – 6 г.
  • Елмина Келосманова – 5 г.
  • Елиф Пашева – 6 г.
  • Актан Парса – 7 г.
  • Доа Мехмед – 7 г

= 10 деца

  1. Детска градина – с. Смирненски
  • Ерен Джелилов – 1 гр.
  • Мелиса Абазова – 5 г.,
  • Езги Исмаил – 4 г.
  • Туна Караман – 4 г.
  • Джем Мадан – 4 г.
  • Ахинора Илияз – 6 г.
  • Симай Гаджалова – 4 г.
  • Барту Гюндогду – 5 г.
  • Алпер Чобанов – 4 гр.
  • Мирая Камбешева – 6 г.
  • Ерен Юсеинов – 7 г.
  • Гюляй Терзиева – 7 г.
  • Мерт Мустафов – 6 г.
  • Енес Исмаил – 7 г.
  • Сезин Себайдинова – 6 г.
  • Нурчин Исмаил – 6 г.
  • Айсу Кочан – 5 г.
  • Нур Сивриева – 6 г.

= 18 деца

 

  1. СУ „Христо Ботев“ – гр. Глоджево
  • Изел Хаджъвели – 11 г., 4 клас;
  • Нурел Паша – 8 г., 1 клас;
  • Наз Топалова – 13 г., 6 клас
  • Гюлбеяз Миткова – 8 клас

= 4 деца

 

  1. СУ „Васил Левски“ – гр. Ветово
  • Ебру Юсуф – 9 г., 1 клас;
  • Севил Шукриева – 8 клас
  • Ерен Инджев – 6 клас
  • Мелек Асенова – 5 клас
  • Селчук Ибрям – 16 г., 9 клас
  • Венцислав Стоянов – 14 г., 8 клас
  • Мерт Чобанов – 15 г., 9 клас
  • Константин Ангелов – 12 г., 5 клас
  • Анифе Салимова – 5 клас
  • Габриела Асенова – 5 клас
  • Еда Салимова – 6 клас
  • Диляна Сърмачева – 13 г., 6 клас
  • Ниляй Инджева – 13 г., 6 клас
  • Пепа Димитрова – 6 клас
  • Самиджан Андреев – 13 г., 6 клас
  • Биляна Бонева – 13 г., 6 клас
  • Диляра Осман – 5 клас
  • Андрея Николова – 12 г., 6 клас
  • Берк Шантуров – 6 клас
  • Илиомар Илиев – 13 г., 6 клас
  • Джейлян Ахмед – 6 клас
  • Михаела Михайлова – 13 г., 7 клас

= 22 деца

 

  1. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Сеново
  • Емиркан Селимов – 9 г.,1 кл. (Кривня);
  • Хасан Мустафа – 7 г., ПГ;
  • Алейна Христова – 3 клас;
  • Нур Нурединова – 8 г., 1 клас;
  • Ферда Фикрет – 7 г., 1 клас;
  • Алейна Ангелова – 8 г., 2 клас;
  • Назлъ Айдованова – 8 г., 2 клас;
  • Симай Мустафа – 9 г., 3 клас;
  • Алекс Неделчев – 8 г., 2 клас;
  • Емилия Стоянова – 8 г., 2 клас;
  • Алейна Димотрова – 9 г., 2 клас;
  • Невелин Ивов – 9 г., 2 клас;
  • Пеню Харизанов – 9 г., 2 клас;
  • Илияна Ликова – 5 клас;
  • Алена Сабриева – 5 клас
  • Алберта Иванова – 5 клас
  • Асу Хюсеинова – 5 клас
  • Елтан Хасанов – 5 клас
  • Аксун Али – 6 клас
  • Алейна Неделчева – 7 клас
  • Валентин Янков – 6 клас
  • Диего Милков – 6 клас

= 22 деца

7.ОУ „П. Р. Славейков “ – с. Смирненскио

  • Алмира Лютфиева – 8 г., 1 клас;
  • Георги Братанов – 10 г., 4 клас;
  • Белен Христова – 11 г., 5 клас;
  • Бенан Бейнабиев – 12 г., 6 клас;
  • Недим Сатъ – 13 г., 6 клас;
  • Суде Салиева – 12 г., 5 клас;
  • Мерса Исмаилова – 12 г., 5 клас;
  • Мелис Сатъева – 13 г., 6 клас;
  • Сечил Абазова – 13 г., 6 клас;
  • Селда Юсеин – 13 г., 6 клас;
  • Мерин Зюхтиева – 11 г., 4 клас;
  • Ейлем Ахмедова – 14 г., 7 клас;
  • Нихал Фаикова – 12 г., 6 клас;
  • Мерай Караманова – 13 г., 6 клас;
  • Алейна Лютфиева – 13 г., 6 клас;
  • Семир Емин – 13 г., 6 клас;
  • Емир Емин – 13 г., 6 клас;
  • Ерен Емин – 10 г., 4 клас;
  • Бурчин Исмаил – 11 г., 4 клас;
  • Джан Талигаджиев – 10 г., 4 кл;
  • Хелин Джелилова – 11 г., 4 клас;
  • Зехран Ахмедов – 13 г., 6 клас;
  • Онур Неджмиев – 11 г., 4 клас;
  • Алейна Назиф – 11 г., 4 клас;
  • Нуран Фучиджиева – 11 г., 4 кл;
  • Кънчо Братанов – 10 г., 4 клас;

       = 26  деца

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕНЮ

Този сайт използва бисквитки (cookies). Разглеждайки го Вие се съгласявате с тяхната употреба.